چهارشنبه, 01/25/1400 - 08:41 saeed
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین مطرح کرد؛

تهیه و توزیع 10 هزار بسته معیشتی در جریان نهضت کمک مؤمنانه در استان قزوین

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین گفت: در جریان نهضت کمک مؤمنانه حدود 10 هزار بسته معیشتی به ارزش حدودی هر بسته 350 هزار تومان در میان خانواده‌های (دانش‌آموزان) نیازمند توزیع شد.

هادی بغدادی در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان در ارتباط با اقدامات انجام شده سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین در راستای اجرای نهضت کمک مؤمنانه، اظهار کرد: از زمان آغاز شیوع کرونا در سال گذشته با سازماندهی بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان کارگاه‌های تولید ماسک راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: از دیگر فعالیت‌های انجام شده در جریان این نهضت توزیع بسته‌های معیشتی بود که در این خصوص حدود 10 هزار بسته حمایتی به ارزش حدودی هر بسته 350 هزار تومان در میان خانواده‌های (دانش‌آموزان) نیازمند توزیع شد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین تهیه و توزیع حدود یک هزار دستگاه گوشی موبایل و تبلت در میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار استان را از اقدامات انجام شده در ارتباط با پویش لبخند رضایت دانست.

بغدادی تصریح کرد: بهترین شاخص برای شناسایی دانش‌آموزان نیازمند، مدیران مدارس بودند که این دستگاه‌ها یا به مدرسه تحویل داده شد و یا با معرفی مدارس توسط سازمان بسیج فرهنگیان با حفظ کرامت در بین ان افراد توزیع شد.

وی در ارتباط با دیگر فعالیت‌های انجام شده در بحث کارآمدسازی سیستم آموزشی نیز گفت: در سال گذشته حدود 400 معلم جهادگر با حضور در مناطقی که دانش‌آموزان آنها دسترسی به اینترنت و شبکه شاد نداشتند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به آموزش آنها پرداختند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین تهیه و توزیع کیف مدرسه و بسته‌های لوازم‌التحریر (برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار) را از دیگر اقدامات انجام شده در راستای اجرای پویش لبخند رضایت عنوان کرد.

بغدادی در پایان با اشاره به این‌که در جریان اجرای پویش لبخند رضایت از 120 معلم جهادگر استان تجلیل شد، گفت: هر چقدر بتوان تلاش کرد تا معلمان دیده شوند هم سرمایه‌گذاری برای آینده است و هم با این اقدام ضمن افزایش روحیه این افراد، سیستم آموزشی نیز ارتقا‌‌ء خواهد یافت.

انتهای پیام

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)